Louis Teurlings pauselijk onderscheiden

Louis Teurlings pauselijk onderscheiden

Op zondag 26 september heeft Louis Teurlings een pauselijke onderscheiding ontvangen voor zijn inzet in onze parochie. De onderscheiding ‘Pro Ecclesia et Pontifice’ (voor de kerk en voor de paus) bestaat uit een gouden kruis met geelwit lint, een draagspeld en een oorkonde uit Rome in het Latijn. De onderscheiding was een echte verrassing voor Louis. Zijn echtgenote Annie en de kinderen hadden het goed geheim kunnen houden. Pastoor Schilder lichtte toe waarom Louis de onderscheiding ten volle verdiend had. Samengevat gaat het om diens grote inzet voor het kerkgebouw in Bladel, de oude toren, het kerkhof en de Mariakapel aan de Molenweg. De langste tijd heeft Louis samengewerkt met pastoor Bertens, die nooit vergeefs een beroep op hem deed. Dat geldt ook voor pastoor Schilder, die Louis nogal eens inschakelt als chauffeur voor priesters en die de gehuldigde als compliment gaf: ‘Een gouden vrijwilliger met een diep geloof.’             

Aan het einde van de huldiging richtte Louis ook zelf het woord tot de aanwezigen om zijn grote dank uit te spreken. En de hoop dat hij nog lang met de andere vrijwilligers mocht samenwerken. Want dat is wat hij graag doet. Aansluitend was er een gezellig samenzijn in de tuin van de pastorie, met parochianen en familieleden.

Deel dit bericht met uw bekende

Neem contact met ons op

Logo_PP

Recente Berichten

Parochiaan aan het woord

Parochie Agenda

2024 april

Week 1

ma 1
di 2
wo 3
do 4
vr 5
za 6
zo 7
ma 8
di 9
wo 10
do 11
vr 12
za 13
zo 14
ma 15
di 16
wo 17
do 18
vr 19
za 20
zo 21
ma 22
di 23
wo 24
do 25
vr 26
za 27
zo 28
ma 29
di 30
wo 1
do 2
vr 3
za 4
zo 5
  • Geen evenementen

  • Geen evenementen