Kerkbestuur

Maak kennis

Een organisatie is niets zonder een bestuur, zo ook onze Parochie. Maak kennis met ons kerkelijk bestuur, ontmoet de mensen achter het grotere orgaan. Heb je vragen en/of opmerkingen neem dan contact met ons op.

Ons bestuur

Pius Lemmens

Ik ben Pius Lemmens en zit sinds 2 jaar in het kerkbestuur.

Ik heb beheer onroerend goed in mijn portefeuille. Samen met een beheerder in elk dorp zorg ik voor het onderhoud. In mijn werkzame leven was ik mede eigenaar van De Houtwinkel waar vele mij nog van zullen kennen, hoewel al weer 12 jaar geleden.

Verder heb ik altijd veel vrijwilligerswerk gedaan en organiseerde graag feesten. Ik ben dan ook ruim 40 jaar lid geweest van De Muggezifters in Bladel. Ik ben al vanaf mijn jeugd betrokken bij de kerk als akoliet en zorg er zo mee voor dat erediensten waardig verlopen. Ik kom graag in de kerk en heb daar altijd een fijn moment van bezinning.

Ik hoop me nog jaren te mogen inzetten.

Betty Jacobs - van de Leemput

Mijn naam is Betty Jacobs – van de Leemput en woon in Hapert.

Sinds 1 juli ben ik lid van het parochiebestuur Petrus en Paulus. Mijn taak is de vrijwilligers te ondersteunen.
Onze vrijwilligers zijn ontzettend belangrijk, zonder vrijwilligers kunnen
we niets.
Ik ga proberen de vrijwilligersadministratie te ordenen en de communicatie
te onderhouden met de contactpersonen van de werkgroepen.
Ook bereid ik mee de jaarlijkse vrijwilligersavond voor.
Ik hoop een bijdrage te kunnen leveren aan de verdere ontwikkeling van onze
gemeenschappelijke parochie Petrus en Paulus.

Ton Heesterbeek

Ton Heesterbeek adviseert het bestuur als het gaat om financiële zaken. Jarenlang was hij bestuurslid in de parochie. Vanaf de zijlijn wil Ton nog zijn deskundigheid inzetten. Daarnaast is hij coördinator van de onderhoudsploeg van het kerkhof in Bladel en werkt hij aan een gezamenlijk beleid voor alle kerkhoven in de parochie. Ton is bereikbaar via het secretariaat van de parochie.

Jesse Dijkstra

Ik ben Jesse Dijkstra en sinds mei maak ik deel uit van het kerkbestuur. Momenteel vervul ik de functie van algemeen bestuurslid, waarbij ik help binnen de portefeuille erfgoed, maar ook ondersteun waar nodig. 

In mijn dagelijkse werkzaamheden ben ik werkzaam als Kwaliteit, Arbo en Milieu ingenieur binnen de windindustrie.

Samen met mijn vrouw en zoontje kerken wij in de Petrus en Paulus Parochie in Bladel.

Ik hoop in samenwerking met alle parochianen een steentje bij te kunnen dragen aan de parochie, met als doel dat de Kerk niet alleen haar prominente plaats in de Kempen behoudt, maar ook weer kan groeien en een plek is waar jong en oud zich welkom voelen en samenkomen rondom de Eucharistie.

Marie-Thérèse Kooijmans

Marie-Thérèse Kooijmans woont alle bestuursvergaderingen bij om de verslagen te maken. Dat doet zij als oud-onderwijzeres met toewijding en plezier. Daarnaast helpt Marie-Thérèse om de ruimtes van het kantoor netjes te houden en de boodschappen voor de koffiekamer en het parochiezaaltje te doen.